CHONDRO PROTEKTIVA JSOU PRO NÁS NUTNOSTÍ

CHONDRO PROTEKTIVA JSOU PRO NÁS NUTNOSTÍ

Problémy s pohybem a pohybovým aparátem jsou typickým projevem moderní doby. Věříme, že účinnou prevencí – výživou s přidáním chondroprotektiv můžeme efektivně předcházet negativním projevům nemocí kostí, kloubů a šlach.
ŘASY

ŘASY

Nutrican je obohacen o modro-zelené sladkovodní řasy. Řasy jsou vynikajícím zdrojem prebiotik, minerálních látek a enzymů. Kromě toho mají silné protizánětlivé účinky a podporují zdravou střevní mikroflóru.
ZA STUDENA LISOVANÝ OLEJ ZE SLEĎŮNE NÁHRAŽKY

ZA STUDENA LISOVANÝ OLEJ ZE SLEĎŮNE NÁHRAŽKY

Krmivo obsahuje kuřecí tuk s přídavkem vysoce kvalitního za studena lisovaného oleje ze sleďů, bohatého na DHA, EPA a omega-3 mastné kyseliny. Tyto kyseliny hrají nezastupitelnou roli při podpoře zdravého nervového a cévního systému a zajišťují vysokou kvalitu srsti.
KVALITNÍ PROTEINY NE NÁHRAŽKY

KVALITNÍ PROTEINY NE NÁHRAŽKY

Krmiva NutriCan jsou vyrobena z kvalitních zdrojů proteinů: sušených kuřecích vnitřností a svaloviny, sušené kuřecí masové moučky, pro skvělou chuť obohacena o kuřecí játra.
+ PRO KVALITNÍ ŽIVOTVÝŽIVA HRAJE V NAŠEM ŽIVOTĚ KLÍČOVOU ROLI. MÁ ZÁSADNÍ VLIV NEJEN NA NAŠI FYZICKOU, ALE I PSYCHICKOU KONDICI. SUCHÉ KRMIVO – GRANULE TVOŘÍ V PŘÍPADĚ VAŠEHO PSA CCA 80-100 % DENNÍHO PŘÍJMU ŽIVIN. JE PROTO NAPROSTO KLÍČOVÉ VYBRAT TAKOVOU VÝŽIVU, KTERÁ OPTIMÁLNĚ POKRÝVÁ SPECIFICKÉ POTŘEBY PSŮ. KRMIVA NUTRICAN JSOU NAVRŽENA ODBORNÍKY SPOLEČNOSTI CANVIT NA ZÁKLADĚ DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI S VÝROBOU KRMIV A VITAMÍNOVÝCH PREPARÁTŮ. SLOŽENÍ KRMIV NUTRICAN JE VYVINUTO S MAXIMÁLNÍM OHLEDEM NA UDRŽENÍ DLOUHODOBÉHO ZDRAVÍ A KONDICE PSA.

AKTUÁLNĚ

Kynolog roku 2015
20 červen 2016
Bylo nám ctí být partnery cen Kynolog roku 2015. Slavnostní předávání cen Kynolog roku 2015 proběhlo v sobotu 27. února 2015 v pražském divadle U22 za účasti pan... Číst dál...
Nutrican Adult v březnu výhodně
Akce 15kg + 1 kg ZDARMA! Číst dál...
Když můžeme, pomůžeme
Dlouhodobě podporujeme Víceúčelové zařízení a útulek pro psy Borovno. Krmivo Nutrican i doplňky výživy C... Číst dál...

Box Facebook

Newsletter

Informace o uživateli.

Kontaktní formulář